Hier vind je alle contactgegevens van onze vereniging.

Nieuwe leden

Wil je graag lid worden, een keer komen kijken (bij de Fanfare of bij FLOO) of meer informatie over muziekles? Neem dan contact op met Jolanda Groters (06-20843957 of jolanda@obkotterlo.nl).

Vereniging

Postadres Repetitieadres
Muziekvereniging OBK Otterlo
Bovenweg 1
6731 AE Otterlo
De Oude Bioscoop
Otterloseweg 10
6732 BS  Harskamp

Bestuur

bestuur@obkotterlo.nl

Kvk-nummer: 40120156
Rekeningnummer: NL74 RABO 0368515109

Frits Zwanenburg
voorzitter
 
06-55813088
 
 
 
 
Marieke Vonk
secretaris
 
06-31059725
 
 
 
Marian Jansen
penningmeester
 
06-30891700
 
 
 
Henry Zwanenburg
algemeen lid
 
06-30689097
 
 
Peter Groters
algemeen lid
06-13206318
 peter@obkotterlo.nl

Muziekcommissie

Henry Zwanenburg  muziekcommissie@obkotterlo.nl
Chris Kok Dirigent
Jacqueline van Oosterhout  
Wim de Rooij  
Robin Zwanenburg  
   

Activiteitencommissie

Jolanda Groters activiteitencommissie@obkotterlo.nl
Marieke Vonk Marelle Vink (jeugdlid)
Rita Zwanenburg Thijs Groters (jeugdlid)

Evenementencommissie

Henry Zwanenburg evenementencommissie@obkotterlo.nl

Instrumentenbeheer

Gerard Bosch   0318-591495 gerard@obkotterlo.nl  

Webmaster

Boudewijn Geijtenbeek webmaster@obkotterlo.nl

 

Nieuws
Agenda
Gastenboek
Contact
Leden